خانه آپارتمانی ۲ خوابه فروش

خیابان نوزدهم، پلاک ۱۲اصفهان4176794141اصفهانایران

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

جزییات

اندازه محیط 240 مترمربع اندازه زمین: 2100 مترمربع اتاق خواب‌ها: 4 سرویس‌های دستشویی: 3 گاراژها: 2 (4 خودرو) سال ساخت: 1398 لوازم برقی: ماشین ظرفشویی، لباسشویی و تلویزیون توضیحات سرویس: دوس اعلا ویژگی اتاق خواب: طبقه اصلی با مستر تقاطع خیابان: پاسداران و انقلاب محیط غذاخوری: آشپزخانه خانوادگی

ویژگی‌ها

گوگل مپ

تماس ها

مریم واقعیمشاهده تمام پیشنهادات من
عامل رایگان
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
تهران، خیابان ولیعصر
تماس مریم واقعی

ارسال دیدگاه

ایمیل
کلمه عبور
تایید کلمه عبور
حداقل 4 کاراکتر